Oskuste öö

Oskuste öö

Oled tundnud vajadust õppida ära mõni uus oskus?  Oskuste öö tuleb Sulle appi ning avame 12. novembril Sulle video vahendusel võimaluse turvaliselt õppida ära paar uut oskust.

 

Luua Metsanduskool kutsub sind osa võtma virtuaalsetest töötubadest:

 

  • 10 tähtsat pisiasja koduse mootorsae hooldamisel

Eesti raiemeistrivõistluste võitja ning meie raieõpetaja Janno Traks tuleb läbi video sulle koju appi, et rääkida, millist tähelepanu ja hooldust sinu kodune mootorsaag tahab. Käime näitlikult läbi kõik saehoolduse etapid ning teeme asjad puust ja punaseks!

 

 

 

  • Naturaalse jõulupärja punumise 25 põhitarkust

Lilleseade õpetaja Maria Jürisson annab sulle kõik teadmised ja oskused, mida sa vajad maailma kõige kaunima jõulupärja valmistamiseks. Võta tass auravat teed või kohvi, säti end ekraani ette ning võid juba järgmisel päeval oma uued oskused proovile panna. Jõulud polegi enam nii kaugel…

 

 

 

Kui soovid virtuaalsel Oskuste ööl osaleda ning õpetlikud videod oma koduses keskkonnas rahulikult läbi töötada, anna sellest meile teada REGISTREERUDES SIIN.

 

Registreerunute meiliaadressile saadame 12. novembril videokoolituse lingi, kus saate teatud aja jooksul videoga tutvuda ning uusi tarkusi ammutades oskusi omandada.

 

 

 

 

Klõpsa pildil ja vaata, mis toimub Oskuste öö raames kutsekoolides üle Eesti.