Praktikaettevõtted


Arboristide praktikakohad

Metsamasinajuhtide praktikakohad

Metsurite ja metsatehnikute praktikakohad

Maastikuehitajate praktikakohad

Puukooliaednike praktikakohad

Matkajuhtide praktikakohad

 

 

Arboristi ja meisterarboristi (puittaimede hindaja) praktikaettevõtted (2012-2019)

  1. Aiahoolik OÜ
  2. Alemaa ja Mets OÜ
  3. Arborest OÜ
  4. Arborist Andres Põldre
  5. Artes Terrae OÜ
  6. AS Mustamäe Haljastus
  7. Asutus Kadrioru Park
  8. GE-Hortus OY
  9. Greening OÜ
  10. Green-Moto OÜ
  11. ISS Eesti AS
  12. Karukäpa puukool
  13. K-Projekt AS
  14. Kännuhunt OÜ
  15. LinnArt OÜ
  16. N&V OÜ
  17. Nordic Arb OÜ
  18. Nurga Puukoolid OÜ
  19. OK Acer OÜ
  20. OÜ Sõbra Lilled
  21. Puuhooldustööd OÜ
  22. Puukulgur OÜ
  23. Puulangetus OÜ
  24. Puuspetsialist OÜ
  25. Raiest OÜ
  26. Revatrin Grupp OÜ
  27. Roheline Ruum OÜ
  28. Räpina Aianduskool
  29. Saaremaa Vallavalitsus
  30. Silvergrass OÜ
  31. SKM Haljastus OÜ
  32. Tallinna Botaanikaaed
  33. Tallinna Keskkonnaamet
  34. Tartu Ülikooli Botaanikaaed
  35. Technical Work OÜ
  36. Teie Aednik OÜ
  37. TIMTAM OÜ
  38. Treelife OÜ
  39. Vesilõigu OÜ
  40. VIKATIMEES UÜ
  41. Viridarium OÜ
  42. Õismäe Haljastus OÜ
  43. Ökomets OÜ
  44. Ökopesa OÜ

 

Metsamasinaõppe praktikakohad

  1. A&P Mets AS
  2. Agropartner OÜ
  3. AmEst Invest OÜ
  4. Amikor TR OÜ
  5. Arjadi Agro OÜ
  6. Armella OÜ
  7. Artiston OÜ
  8. Aru Metsagrupp OÜ
  9. Balti Puumasin OÜ
  10. Carchem OÜ
  11. E ja A Transport OÜ
  12. EGR Group OÜ
  13. Ehel OÜ
  14. Ekotrak OÜ
  15. Emeksen OÜ
  16. Erametsandus OÜ
  17. Ermets OÜ
  18. Fastforest OÜ
  19. FIE Janno Torop
  20. Grundar Puit OÜ
  21. Hilaris MT OÜ
  22. Hinsametsa OÜ
  23. HTTEHNO OÜ
  24. Just Forest AMJ
  25. Kalviker Transport OÜ
  26. Kanniku OÜ
  27. Karo Mets OÜ
  28. Kivisikk OÜ
  29. Kolmestar OÜ
  30. Larsy OÜ
  31. Logmer Grupp OÜ
  32. Loodna Maamõõtja OÜ
  33. M&M Metsaveod OÜ
  34. Madimus OÜ
  35. Mailema OÜ
  36. MENZI MUCK EESTI OÜ
  37. Mertex Mets OÜ
  38. Metsafirma OÜ
  39. Metsakoda OÜ
  40. Metsakohin OÜ
  41. Metsamaa OÜ
  42. Metsaproff OÜ
  43. Metsasemu OÜ
  44. Metsasipelgas OÜ
  45. Ostom OÜ
  46. Pajaka Puit OÜ
  47. Pajumäe Grupp OÜ
  48. Parika MT OÜ
  49. Parika MT OÜ
  50. Picea Grupp OÜ
  51. Pluitsa Puit OÜ
  52. Portaal OÜ
  53. Prenton OÜ
  54. Puhver OÜ
  55. Pupsi AZ OÜ
  56. Rahaveski OÜ
  57. Renlog Eesti OÜ
  58. RENX GROUP OÜ
  59. Revelstok OÜ
  60. Robin Wood Trading OÜ
  61. Roger Puit AS
  62. Romets Teenused OÜ
  63. Ruudi OÜ
  64. Samm Mets OÜ
  65. Seela OÜ
  66. Stage Puit OÜ
  67. Stora Enso Eesti AS
  68. Sutlema Mets OÜ
  69. Taimgrupp OÜ
  70. Tani Mets OÜ
  71. Tiinaraam OÜ
  72. Timberston OÜ
  73. Tähisväli OÜ
  74. Valga Puu OÜ
  75. Valma Saeveski OÜ
  76. Vastsemets OÜ
  77. Werk&Wood OÜ
  78. Viise OÜ
  79. Vikingmodum OÜ
  80. Vilkest OÜ
  81. Võsasalu OÜ
  82. Ökopesa OÜ

Metsurite ja metsatehnikute praktikakohad

  1. Aakri teenused OÜ
  2. Alemaa ja Mets OÜ
  3. Artiston OÜ
  4. Arved Viirlaiu Põhja-Eesti Metsaühistu MTÜ
  5. AS Nexis
  6. Edukäip OÜ
  7. Eesti Metsameister OÜ
  8. Erapuu OÜ
  9. FNT Metsad OÜ
  10. Forest Stock OÜ
  11. Intu Tööd OÜ
  12. JK Metsaekspert OÜ
  13. Kaleva Puidutööstus OÜ
  14. Keskkonnainspektsioon
  15. Larsy OÜ
  16. Lorest OÜ
  17. Luua Metsanduskool
  18. Malberg Arendus OÜ
  19. Metskor OÜ
  20. MTÜ Tartu Jahimeeste Selts
  21. OÜ Aroko New
  22. OÜ Farrad Group
  23. OÜ Talumets
  24. OÜ Tipnet
  25. Promets OÜ
  26. Reef SR OÜ
  27. Rivalte Mets OÜ
  28. RMK Kirde ja Edela regioon
  29. RMK Valgamaa MK
  30. Rumba Mõisa OÜ
  31. Stage Puit OÜ
  32. Starforest OÜ
  33. Tornator Eesti OÜ
  34. TP Poldri OÜ
  35. Traperii OÜ
  36. Vardi Metsaühistu MTÜ
  37. Vestmann Mets AS
  38. Viljandimaa Metsaselts MTÜ
  39. Võrumaa Metsaühistu MTÜ

 

Maastikuehituse õpilaste praktikakohad

  1. Aia- ja maastikukujunduse OÜ 
  2. Aiahoolik OÜ
  3. Aktsiaselts Mustamäe Haljastus
  4. Ardens OÜ
  5. Arika Grupp OÜ
  6. ASP Trading OÜ                    
  7. Efekt Aed OÜ
  8. EstGarden OÜ
  9. Estlandscape OÜ
  10. ESTSCAPE OÜ
  11. Green-Moto OÜ
  12. Greenstyle Osaühing 
  13. Haljastaja OÜ
  14. InfraRoad OÜ
  15. Kadrioru Park
  16. Kivikontakt OÜ
  17. Läänekivi OÜ
  18. LaRosa OÜ
  19. Leanne Aed ja Kodu OÜ
  20. Leokivi OÜ
  21. Liivi Aiad OÜ
  22. Merix OÜ
  23. Õismäe Haljastus OÜ
  24. Osaühing AIASTIIL
  25. Osaühing ELIIT TEENINDUS
  26. Osaühing Eremurus
  27. Osaühing FALCOMAR
  28. osaühing Floreas Viljandi
  29. osaühing Helmer
  30. Osaühing Kivisilla
  31. Osaühing Lootos Projektid
  32. Osaühing Merilyn Grupp
  33. Osaühing Ojassaar 
  34. Osaühing Viru Haljastus
  35. OÜ AHM
  36. OÜ EESTI MURUD
  37. OÜ Enela Aiakujundus
  38. OÜ Hanari Kivimeister
  39. OÜ Kivivennad 
  40. OÜ Minuaed
  41. OÜ MLJ HALJASTUS 
  42. OÜ ROHELINE RUUM
  43. OÜ Rohenurk        
  44. OÜ Tarn   
  45. Rakvere Vallavalitsus
  46. Rehepapp Aiakujundus OÜ
  47. Rukman OÜ
  48. Sipelga Aiakujundus OÜ
  49. Tammekivi OÜ
  50. Tänavakivimees OÜ
  51. Tartu Ülikooli Botaanikaaed
  52. UMA TARA OÜ      
  53. Võidust OÜ
  54. WARJEL OÜ

 

Puukooliaednike praktikakohad

  1. Aktsiaselts Sagro
  2. Aia Puukool OÜ
  3. Aktsiaselts Hortes
  4. Aktsiaselts PLANTEX
  5. Eesti Metsataim AS
  6. Haaviku Haljastus OÜ
  7. Haideaed OÜ
  8. Karukäpa Puukool OÜ
  9. Leanne Aed ja Kodu OÜ
  10. Lillehaldjas OÜ
  11. Luua Metsanduskooli puukool-arboreetum
  12. Luxveg OÜ
  13. Mõdriku iluaed OÜ
  14. Nurga Puukoolid OÜ
  15. Osaühing  AIASÕBER
  16. Osaühing Aiasõber
  17. Osaühing Calmia istikuäri
  18. osaühing Hesford
  19. Osaühing Igavere Puukool
  20. osaühing Kloostrimetsa Puukool
  21. Osaühing Kristiine Puukool
  22. Osaühing Neeva
  23. Osaühing Saare- Tõrvaaugu aiand
  24. Osaühing Tootsi aiand
  25. OÜ Kanepi Aiand
  26. OÜ Metsapärdi Agro
  27. OÜ Nurmiko Hulgi
  28. OÜ Tenno Taimla
  29. OÜ Vääna Puukool
  30. Rebase Talu (FIE)
  31. Riigimetsa Majandamise Keskus
  32. Sihtasutus Järvselja Õppe- ja Katsemetskond
  33. Taimetalu OÜ
  34. Tallinna Botaanikaaed
  35. Tiit Grööni Talu FIE
  36. tulundusühistu Vasula Aed
  37. VALGEANSO OÜ

 

Matkajuhtide praktikakohad

  1. 7 Versta OÜ
  2. Alam Pedja looduskeskus
  3. Alar Siku Matkaklubi MTÜ
  4. Alutaguse Matkaklubi
  5. Eesti loodusmuuseum
  6. Eestimaa Looduse Fond
  7. Emajõe Lodjaselts
  8. Endla looduskeskus
  9. Iisaku looduskeskus
  10. Jääajakeskus
  11. Kebeli Tālu OÜ
  12. Keskkonnaamet
  13. Lahemaa matkakeskus
  14. Lahemaa Retked OÜ
  15. Lilli looduskeskus
  16. Loodusreisid OÜ
  17. Loodusturism OÜ
  18. Matkapesa
  19. MTÜ Lahemaa looduskool
  20. MTÜ Looduskool
  21. MTÜ Loodusmaa
  22. MTÜ Loodusring
  23. MTÜ Nõmme loodusmaja
  24. MTÜ Ökokratt
  25. Muraste looduskool
  26. OÜ Karl Sandberg
  27. OÜ Puhka looduses
  28. OÜ Viis aastaaega
  29. OÜ360 Kraadi
  30. Peipsi Koostöö Keskus
  31. Pokumaa SA
  32. Reimann Retked OÜ
  33. RMK Aegviidu looduskeskus
  34. RMK Elistvere looduskeskus
  35. RMK Kabli külastuskeskus
  36. RMK Kauksi külastuskeskus
  37. RMK Oandu looduskeskus
  38. RMK Sagadi metsakeskus
  39. RMK Viimsi looduskeskus
  40. RMK Vilsandi rahvuspargi külastuskeskus
  41. SA Kalevipoja Koda
  42. SA Piusa
  43. Silma Õpikoda
  44. Tartu loodusmaja
  45. Tartu ülikooli loodusmuuseum
  46. Tipu looduskool
  47. Vaksali Trahter OÜ
  48. Vapramäe Vellavare Vitipalu SA