Avatud uste päevad

Avatud uste päev

18. mail avab Eesti ainus praktilist metsandusharidust andev kool oma uksed!

Tule ja vaata, kuidas meie koolis õpingud käivad ning veendu oma silmaga, et just see on parim koht, kus sügisel õpinguid alustada!

Sel päeval on Sul võimalik tutvuda erialadega, mida kusagil mujal Eestis õppida ei saa. 

 

Registreerumiseks kliki siin.


Päevakava

12.00  Luua Metsanduskooli erialade ning sisseastumistingimuste tutvustus 

12.30-14.00 Ringkäigud ja erialatutvustused väiksemates gruppides:

  • Eluolu Luua metsanduskoolis. Meie õpilased näitavad Sulle, kuidas näevad välja meie ühiselamud, sportimis-ja elamistingimused, õppe- ja praktikaruumid. Vaatame, mida ja kuidas õpib tulevane metsamees või -naine. Milliseid tööriistu ta kasutab ning millised teadmised peavad tal olema, et jätta tulevikku ilusad metsad. 
  • Kevadine ringkäik haruldaste ning imeliste vormidega puukool-arboreetumis.
    Tutvu liigirohkusega, maastikuvormide ja eri maailmajagudest pärit taimedega. Arboreetum on praktikabaasiks nii maastikuehitajale, puukooliaednikule, puittaimede hindajale. Ja hea koht harjutamiseks matkajuhtidele, et osata loodusteadmisi ka võhikutele vahendada. 
     

  • Kui ei leidnud sobivat teemat, anna registreerudes märku, mis Sulle meie juures huvi pakub ning me leiame inimese, kes sellest Sulle lähemalt räägib!

 

NB! Mõnedele päevastele õpilastele (metsur, harvesteri- või forvarderijuht) pakume sel päeval erilist võimalust kohapeal läbida sisseastumiskatsed. Selleks registreeru kindlasti alates 15. maist portaalis www.sais.ee ning vali xobiv vestluse aeg. Siis ei pea Sa enam katseteks uuesti Luuale tulema ning oled ühe etapi kooli pääsemiseks juba läbinud!

 

Kas Sa juba panid end kirja?  Kui ei, klõpsa SIIN.
 

Kui Sul on küsimusi - kirjuta meile Facebooki või helista 53455996!

 

Tule tutvuma ning ole see, kes kujundab särasilmselt Eesti metsanduse tulevikku!

Kohtumiseni 18. mail!


*ajakavas võib ette tulla muudatusi lähtuvalt registreerujate huvist