Avatud uste päevad

Avame uksed põnevatele võimalustele!

13. märtsil avab Eesti ainus praktilist metsandusharidust andev kool kõik oma uksed ning kutsub sind avastama põnevat maailma, kus loodus ja õppimine käivad käsikäes.  Astu sisse, et saada juba kevadel eelis ja kogeda oma käe läbi, kuidas me õpime ning veenduda , et just siin on parim koht, kus sügisel oma õpinguid alustada!

Tule ja suuna oma pilgud koos meiega latvadesse! 

 

Registreerumiseks kliki siin.


Päevakava

12.00   Luua Metsanduskooli võimaluste ning vastuvõtutingimuste tutvustus.
Koguneme Luua klubi saalis (sööklaga samas majas).

12.30-14.00 Ringkäigud ja erialatutvustused erialagruppides.


 

 

Põhikoolijärgsed erialad

Metsur, harvesteri- või forvarderioperaator. Meie noored särasilmsed õpilased näitavad Sulle, kuidas näevad välja meie ühiselamud, sportimis-ja elamistingimused, õppe- ja praktikaruumid. Saad noortelt otse küsida ja oma silmaga näha, kuidas Luual õpitakse ning mida siin vabal ajal teha saab ning käed külge panna nii mootorsaele kui metsamasinale samal ajal, kui selgitame, kuidas neid ohutult kasutada. Ühtlasi saad selgeks, millised teadmised peavad sul olema, et meile õppima kandideerida ning jätta tulevikku ilusad metsad.


 

Täiskasvanutele /sh gümnaasiumi lõpetajatele/ mõeldud erialad 

  • Metsanduse õppekavad (metsakasvataja, metsatehnik, metsamajanduse spetsialist). Ausalt ja avatult räägib metsandusõppe sessiooniõppe õpilane, raiesportlane ning metsanduspraktikate koordinaator Sille. 

  • Harvesteri-, forvarderijuht ja metsaväljaveo autojuht. Viime Sind metsamasinate õppehallis kokku nii tänaste õpilaste kui meie praktikutest õpetajatega. 

  • Arboristiõppe ja puittaimede spetsialisti tutvustus. Maailmatasemel arborist Robert tutvustab, kuidas arboristivaldkonna õpe käib ning kui vinge on arboristi või puittaimede spetsialisti tööpäev.

  • Maastikuehitajad ja puukooliaednikud. Meie mitmekülgne õpetaja ja praktikajuhendaja Marika võtab huvilised enda tiiva alla ning viib aianduserialade huvilised vastusterohkele ringkäigule.

  • Matkajuhtimise eriala  Haagi end sappa Kristelile, kes lõpetas eelmisel aastal matkajuhina ning teab täpselt, kui vahva on Luual õppida ja ka õpirändega välismaal kogemusi omandada.
     

Kas Sa juba panid end kirja?  Kui ei, klõpsa SIIN.
 

Kui Sul on küsimusi - kirjuta meile info@luua.ee või helista 53 455 996!

 

Kasuta võimalust ja tule avastama, kuidas olla särasilmne Eesti looduse tulevikutegija!


*ajakavas võib ette tulla muudatusi lähtuvalt registreerujate huvist