Mittestatsionaarse õppe sessioonid

Mittestatsionaarse õppe sessioonid õppeaastal 2022/23

seisuga 08.09.2022.

 

Metsatehnik tase 4, I kursus (kursuse tähis 22MTSÕ)

14.-16. november

19.-21. detsember

23.-25. jaanuar

20.-22. veebruar

20.-22. märts

17.-19. aprill

8.-10. mai

29.-31. mai

 

Metsatehnik tase 4, II kursus (kursuse tähis 21MTSÕ)

31. august – 2. september

28.-30. september

26.-28. oktoober

23.-25. november

20.-22. detsember

18.-20. jaanuar

15.-17. veebruar

15.-17. märts

12.-14. aprill

3.-5. mai

24.-26. mai

14.-16. juuni

 

Metsatehnik tase 4, II kursus (kursuse tähis 20MTSÕ)

22.-24. august

19.-21. september

25. oktoober kutseeksam

 

Metsatehnik tase 4, IIA kursus (kursuse tähis 20MTSÕA)

30. august – 1. september

19.-21. september

25. oktoober kutseeksam

 

Metsakasvatus tase 3, I kursus (kursuse tähis 22METS)

7.-9. november

5.-7. detsember

9.-11. jaanuar

30. jaanuar – 1. veebruar

27. veebruar – 1. märts

27.-29. märts

24.-26. aprill

15.-17. mai

5.-8. juuni

 

Metsakasvatus tase 3, I kursus (kursuse tähis 21METS)

23.-26. august

21.-23. september

24. oktoober kutseeksam

 

Metsamajanduse spetsialist tase 5 (jätkuõpe) I kursus (kursuse tähis 22MSPSÕ)

16.-18. november

14.-16. detsember

25.-27. jaanuar

15.-17. veebruar

15.-17. märts

12.-14. aprill

10.-12. mai

31. mai – 2. juuni

26.-28. juuni

 

Metsamajanduse spetsialist tase 5 (jätkuõpe) I kursus (kursuse tähis 21MSPSÕ)

15.-17. august

14.-16. september

17.-18. oktoober kutseeksam

 

Arborist tase 4, I kursus (kursuse tähis 22ARBSÕ)

31. oktoober – 3. november

21.-25. november

12.-16. detsember

23.-26. jaanuar

27. veebruar – 2. märts

20.-25. märts 1. rühm

27.-31. märts 2. rühm

17.-20. aprill

2.-12. mai 1. rühm

15.-26. mai 2. rühm

12.-13. juuni

 

 

Arborist tase 4, II kursus (kursuse tähis 21ARBSÕ)

1.-10. august 1. rühm

15. -24. august 2. rühm

29.-30. august kooli kutsevõistlused

5.-8. september 1. rühm

12.-15. september 2. rühm

3.-6. oktoober 1. rühm

10.-13. oktoober 2. rühm

31. oktoober – 3. november

21.-23. november 1. rühm

23.-25. november 2. rühm

12.-14. detsember

9.-11. jaanuar

6.-8. veebruar 1. rühm

13.-15. veebruar 2. rühm

6.-8. märts 1. rühm

13.-15. märts 2. rühm

4. aprill praktikaseminar

25.-27. aprill kutseeksam

 

Puittaimede hindaja tase 5 (jätkuõpe) I kursus (kursuse tähis 22DEND)

2.-4. november

7.-9. detsember

18.-20. jaanuar

15.-17. veebruar

29.-31. märts

26.-28. aprill

24.-26. mai

13.-16. juuni

 

Puittaimede hindaja tase 5 (jätkuõpe) I kursus (kursuse tähis 21DEND)

17.-19. august

14.-16. september

13.-14. oktoober

8. november kutseeksam

 

Maastikuehitaja tase 4, I kursus (kursuse tähis 22ME4SÕ)

12.-14. oktoober

8.-11. november

6.-9. detsember

10.-13. jaanuar

8.-10. veebruar

8.-10. märts 1. rühm

15.-17. märts 2. rühm

19.-21. aprill 1. rühm

26.-28. aprill 2. rühm

10.-12. mai 1. rühm

17.-19. mai 2. rühm

31. mai – 2. juuni 1. rühm

7.-9. juuni 2. rühm

 

Maastikuehitaja tase 4, II kursus (kursuse tähis 21ME4SÕ)

5.-6. september 1. rühm

12.-13. september 2. rühm

3.-4. oktoober 1. rühm

5.-6. oktoober 2. rühm

31. oktoober – 2. november

9.-11. jaanuar

6.-8. veebruar 1. rühm

13.-15. veebruar 2. rühm

6.-8. märts 1. rühm

13.-15. märts 2. rühm

3.-5. aprill

24.-26. aprill

2.-4. mai

15.-17. mai 1. rühm

22.-24. mai 2. rühm

5.-7. juuni 1. rühm

12.-14. juuni 2. rühm

 

Maastikuehitaja tase 4, II kursus (kursuse tähis 20ME4SÕ)

31. august – 2. september 1. rühm

7.-9. september 2. rühm

21.-23. september 1. rühm

28.-30. september 2. rühm

 

Maastikuehitaja, tase 3, I kursus (kursuse tähis 22ME3SÕ)

19.-21. oktoober

16.-18. november

14.-16. detsember

1.-3. veebruar

1.-3. märts 1. rühm

8.-10. märts 2. rühm

22.-24. märts 1. rühm

29.-31. märts 2. rühm

12.-14. aprill 1. rühm

19.-21. aprill 2. rühm

3.-5. mai 1. rühm

10.-12. mai 2. rühm

24.-26. mai 1. rühm

31. mai – 2. juuni 2. rühm

 

Maastikuehitaja, tase 3, I kursus (kursuse tähis 21ME3SÕ)

24.-26. august

14.-16. september

 

Puukooliaednik tase 4, I kursus (kursuse tähis 22PKMSÕ)

16.-18. jaanuar

13.-15. veebruar

20.-22. märts

17.-21. aprill (1. rühm E-N; 2. rühm T-R)

15.-19. mai (1. rühm E-N; 2. rühm T-R)

12.-16. juuni (1. rühm E-N; 2. rühm T-R)

Juuli-august praktilised tööd Luua Arboreetumis graafiku alusel

 

Puukooliaednik tase 4, II kursus (kursuse tähis 21PKMSÕ)

5.-9. september (1. rühm E-N; 2. rühm T-R)

10.-14. oktoober (1. rühm E-N; 2. rühm T-R)

7.-10. november

5.-7. detsember

23.-25. jaanuar

20.-22. veebruar

20.-24. märts (1. rühm E-N; 2. rühm T-R)

10.-14. aprill (1. rühm E-N; 2. rühm T-R)

8.-10. mai

5. juuni konsultatsioon

6. juuni kutseeksam

 

Matkajuht tase 4, I kursus (kursuse tähis 22LRJ)

14.-16. september

12.-14. oktoober

9.-11. november

7.-9. detsember

11.-13. jaanuar

8.-10. veebruar

8.-10 märts

4.-6. aprill

26.-28. aprill

17.-19. mai

13.-16. juuni

 

Matkajuht tase 4, II kursus (kursuse tähis 21LRJ)

16.-18. august

7.-9. september

5.-7. oktoober

26.-28. oktoober

23.-25. november

20.-22. detsember

18.-20. jaanuar

15.-17. veebruar

15.-17. märts

12.-14. aprill

3.-5. mai

24.-26. mai

 

Forvarderioperaator, tase 4, I kursus (kursuse tähis 22FOPSÕ)

6.-9. september

5.-7. oktoober

2.-4. november

30. november – 2. detsember

20.-22. detsember

11.-13. jaanuar

7.-10. veebruar

28. veebruar – 3. märts

märts – aprill praktilised tööd

3.-5. mai

31. mai – 2. juuni

august – september praktilised tööd

 

Forvarderioperaator, tase 4, II kursus (kursuse tähis 21FOPSÕ)

31. august – 2. september

21.-23. september

19.-21.oktoober

november – aprill praktika

 

Harvesterioperaator, tase 4, I kursus (kursuse tähis 22HOPSÕ)

6.-9. september

5.-7. oktoober

2.-4. november

30. november – 2. detsember

20.-22. detsember

11.-13. jaanuar

7.-10. veebruar

28. veebruar – 3. märts

märts – aprill praktilised tööd

3.-5. mai

31. mai – 2. juuni

august-september praktilised tööd